Kategórie
Zrýchlené objednávanie
-+
Kategórie

Odporúčame

REO AMOS (https://www.reoamos.sk/)

O nás

Výrobky na prevenciu a likvidáciu nehôd, pre bezpečné a čisté pracovisko. 
Tento slogan sprevádza spoločnosť už viac ako 30 rokov. Áno, od roku 1991!!!

Počas celej svojej činnosti sa spoločnosť profilovala ako obchodná - výrobná a zaoberá sa produktami prevencie a likvidácie havárií.
Za 30 rokov svojej existencie si spoločnosť vybudovala stabilnú a silnú pozíciu na trhu a dnes je jednou z najväčších a najvýznamnejších spoločností pôsobiacich v oblasti predaja ekologickej havarijnej techniky v Českej republike a s priamym obchodným zastúpením na Slovensku a v Poľsku.
Túto pozíciu predstavuje dynamický obchodný tím so sieťou pobočiek spoločnosti. Neustále tiež posilňujeme náš vývoz do všetkých európskych krajín. Kompletný sortiment dodávaných produktov neustále inovujeme  o nové produkty, aktualizujeme ho a zavádzame do e-shopu www.reoamos.sk
Sorbent je špecializovaný prostriedok na zachytávanie kvapalných látok a ich následnú likvidáciu. "Najlepší sorbent je hlina", takže toto populárne príslovie už dnes neplatí a našťastie nemôže byť pravdivé.  Z našej skúsenosti však vieme, že príslovie bolo krutou realitou. Aby príslovie zostalo minulosťou, ponúkame, vyrábame a dodávame široký sortiment kvalitných sorbentov, rôznych  typov a druhov modifikácií tak, aby si každý zákazník vybral presne ten sorbent, ktorý potrebuje a čo mu vyhovuje. 
Rôzne typy kvapalných látok vyžadujú použitie rôznych druhov a typov sorbentov. Ponúkame a vyrábame sorbenty pre sorpciu všetkých druhov kvapalných látok. 
 
Náš vyškolený tím technikov a obchodných zástupcov môže odporučiť vhodný sorbent pre konkrétny typ kvapaliny a títo zamestnanci spoločnosti neustále zlepšujú a prehlbujú svoje vedomosti počas pravidelných celofiremných školiacich dní.
Našim zákazníkom je tak poskytovaná technická podpora na veľmi vysokej úrovni a neustále ju zlepšujeme. Môžeme vám odporučiť vhodný typ sorbentu, ale ukážeme vám aj to, ako materiál používať, ako s ním pracovať, aké iné prostriedky sú pre sorbenty vhodné, čo kúpiť, čomu sa vyhnúť, to všetko v špecifických podmienkach zákazníka.

"Zem dala, zem vzala"... TAK TAKTO NIE !!!
Aj ty zachraňuj svoju zem a kupuj sorbenty !!!